0

Binti Home | Interieurontwerpstudio & inspiratie blog

  • HOME
  • Inspiratiehuis
  • Over
    • Mijn werk
    • Pers
    • Contact
  • Interieurstudio
    • Interieuradvies & ontwerp
      • Brainstorm Interieuradvies sessie – Studio Haarlem
      • Interieuradvies aan huis
      • Interieurontwerp nieuwbouw huis / verbouwing
    • Binnenkijken projecten
  • Workshops & cursus
    • Workshop interieur sfeer & kleur
    • Online cursus Kleur in Huis
    • Ondernemers programma
    • Masterclass Bloggen voor jouw business
  • Inspiratie
    • Podcast
    • YouTube
    • Wooninspiratie
    • Alle blogs
  • Shop
29 mrt 2015
Mijn werk

Resultaat : Interieurontwerp zolder Eigen Huis & Tuin

Gisteren was in het tvprogramma Eigen Huis & tuin het resultaat de zien van het interieurontwerp dat ik heb mogen maken van de zolder van Ralp & Myra. Deze zolder was helemaal leeg en de vraag was om van de ruimte een werkkamer/slaapkamer en ontspanningsruimte te maken. Vorige week was al te zien hoe de ontwerpen door Thomas werden gemaakt. Het is zo fijn om te zien dat alles wat ik heb bedacht (de indeling, de kleuren en de meubels ) ook daadwerkelijk uitgevoerd is. En om dit dan terug te zien op de televisie is helemaal speciaal! Gisteren was te zien hoe ik de ruimte verder heb ingericht met de woonaccessoires. Het was echt een heel leuk project om te doen en ik ben erg blij met het eindresultaat. Graag deel ik ook wat foto’s met jullie van het resultaat. De uitzending van vorige week kan je hier bekijken en de uitzending van gisteren hier. Wat vinden jullie van de herinrichting van deze zolder?

English below

Yesterday the result of the interior design I did for the attic of Ralp & Myra was shown in television programm Eigen huis & tuin. This attic was completely empty and the question was to make an office, bedroom and relax room out of it. Last week they already showed how the designs were made by Thomas. It’s so nice that everything I thought of (the arrangement, the colors and the furniture) has actually been carried out. And to watch this back on television is especially great! Yesterday they showed how I further decorated the room with accessories. It was a very nice project to do and I am very happy about the result. I would like to share some pictures of the result with you. Last week’s episode can be seen here and yesterday’s episode can be seen here. What do you think of the renovation of this attic?

Ontwerp, styling & fotografie : Souraya Hassan, Binti Home

TAGS:eigen huis en tuininrichteninterieuradviesinterieurstylingkantoorrtl4werkkamerwerkplekwerkplek inspiratiewerkplek inspiratieeigen huis en tuin
0 Comments
Share

You May Also Like

Tafelstyling in modern Turkse stijl voor Yurt store

9 november 2015

Tablestyling for dutch television Koffietijd

25 oktober 2013

OFFICIËLE LANCERING WOWN!

20 februari 2018

Leave a Comment Cancel Comment

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Previous Post
You & Me Faunascapes
Next Post
Egypte | Kelims op het platteland
Over Souraya

Over Souraya

Ik vind het zo leuk dat je er bent! Ik wil je graag inspireren en motiveren om lekker met jouw interieur aan de slag te gaan. Ik geloof dat jouw interieur een weerspiegeling is van wie jij bent. Veel leesplezier, liefs Souraya

Maak de keuzes vanuit jouw hart dan ontstaan de mooiste dingen!

- Souraya

Binti Home Academy
Cursussen en masterclasses voor interieurstyling en ondernemen

Volg @bintihome op Instagram

…

Bekijk mijn laatste YouTube video!

Bekijk mijn laatste YouTube video! Bekijk mijn laatste YouTube video!

Wil je een kijkje achter de schermen? Nog meer interieur inspiratie opdoen en de beste styling tips ontvangen?

Volg dan mijn YouTube kanaal
  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
  • YouTube

Volg @Bintihome

…

© 2021 BINTI HOME ALL RIGHTS RESERVED Site Powered by THE CONTENT BOUTIQUE.