Projecten
CREATIVE DIRECTION, PHOTOGRAPHY & STYLING
Stories brought to life through creativity. Ik hou van beelden die een verhaal vertellen. Van kleuren die elkaar versterken, materialen die samen een bijzondere sfeer creëren en kleine details die een beeld helemaal eigen maken. Door de jaren heen heb ik voor verschillende merken en bedrijven gewerkt aan fotografie, interieurstyling, creatieve concepten en visuele campagnes.
Soms sta ik zelf achter de camera, soms ontwikkel ik het creatieve concept en verzorg ik de styling. En vaak komen al deze onderdelen samen.
Van de eerste inspiratie en het bepalen van de sfeer tot het creëren van beelden waarin alles klopt. Op deze pagina deel ik een selectie van mijn creatieve werk. Een verzameling van verhalen, kleuren, beelden en ideeën die tot leven zijn gekomen.
Een selectie van fotografie, styling en creatieve concepten. Van interieurbeelden en productfotografie tot campagnes en visuele verhalen voor bijzondere merken.
Heb jij een mooi merk, een bijzonder product of een verhaal dat je graag op een creatieve manier wilt vertellen? Ik denk graag met je mee over het concept, de styling en de beelden waarmee jouw ideeën tot leven komen.
Copyright © 2026 Binti Home | The meaning of home. All Rights Reserved. Site Powered by Pix & Hue.